Nå er jeg begynt med ett nytt prosjekt her hjemme. Jeg skal lage nytt rom til meg i 2.etg. Det skal blir et smakfullt, romantisk rom som jeg skal kose meg glugg i hjel inne på. Det skal bli så bra at jeg skal tilbringe mye mer tid enn noen sinne. Jeg skal gå fra snitt timer med søvn på 4,5 time til 5,5 timer i løpet av en uke. Faktisk skal det bli så bra at jeg skal ligge der oppe å lese bøker og bare nyte. Inne i hodet mitt står det helt klart for meg hvordan det skal bli!
Jeg begynte i går, men det var utrolig mye mer å gjøre enn jeg trodde. Laminaten på gulvet er lagt uten å fjerne lister, så derfor må det fjernes. Knevegg-sengene skal endres til boder med skyvedørsgarderobe.
Jeg blir ikke arbeidsledig med det første i såfall.
Tro det eller ei.. Det var i såfall IKKE rett farge! Skal jeg ikke bare bruke den første? Også begynner jeg å lure på om jeg ikke bare skal beholde gulvet som det er..?
Og bør jeg kanskje ha tak-delen av panelen i samme farge som resten? Og hvilken farge skal det være da?
Jahhh.. Endel jobbing er unnagjort, men lengre fra mål enn noen sinne..
To be continue, men noe sier meg at dette kan bli et langt lerret å bleke. Fryktelig langt faktisk..