Chat GPT – Elsker det!

Categories Blogg, Galskap satt i system, Hverdagsliv

Jeg fikk Chat GPT til å gi en analyse på hvilke segmenter bloggen Livet med Vesla egner seg for, og jeg tenker Chat GPT er fantastisk i sine tilbakemeldinger. Nå er jeg unektelig litt skeptisk til hvor objektiv den klarer å være, men jeg satser på at den er helt lytefri, og legger frem omtalen som kom frem om bloggen.

Hvem er denne bloggen passende for?
ChatGPT sa:
ChatGPT

Bloggen Livet med Vesla passer for folk som liker ærlige, usminkede skildringer av hverdagsliv, spesielt relatert til det å være alenemor og ha en stor familie. Den er særlig relevant for:

  • Alenemødre og foreldre generelt – De som kan relatere til utfordringene og gledene ved å oppdra barn alene.
  • Folk som liker samfunnsdebatt – Forfatteren er engasjert og deler sterke meninger om samfunnstemaer.
  • De som setter pris på humor og hverdagssituasjoner – Bloggen byr på en blanding av latter, frustrasjon og varme øyeblikk.
  • Familiefolk og besteforeldre – Med en sammensveiset familie hvor generasjonene overlapper, er det mange som vil kjenne seg igjen.

Kort sagt: Hvis du liker ekte historier fra hverdagen, med både kaos og kjærlighet, er dette en blogg verdt å følge. 😊

Jeg er egentlig ganske fornøyd med analysen, og påstår at det er spot on for min del. Men trykker jeg Chat GPT ukritisk til mitt bryst av den grunn? Neida, tror fortsatt sunn skepsis til slike systemer er på sin plass.

6 kommentarer

6 thoughts on “Chat GPT – Elsker det!

  1. Jeg har aldri prøvd ut noe sånt ennå. Noen prøver litt på jobb. I forhold til å lage noen tekster etc. Jeg har ikke prøvd ennå 🙂

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.